7 zalet zodiakalnych Wag, przekonaj się, że ten znak można opisywać tylko w superlatywach

Wagi są znakami zodiaku, które mają wielu przyjaciół, a wszystko dzięki swojej wrażliwości i dyplomacji.

Ludzie urodzeni pod znakiem Wagi są estetami i miłośnikami spokoju i harmonii i właśnie do niej dążą w życiu. Wagi nie lubią i nie potrafią się kłócić, wolą uciekać od konfliktów, bo dla nich oznacza to dysonans, brak stałości i spokoju, a to kochają najbardziej. Przez to często nie potrafią jednoznacznienie się deklarować, bo zawsze wolą, by było jak jest, niż coś miałoby się zmienić.

Żywiołem Wagi jest powietrze, które wpływa na jej niestabilność i zmienne humory. Planetą rządzącą znakiem jest Wenus a kamieniami, które Waga powinna nosić przy sobie, są diamenty, szmaragdy i szafiry. Doskonale dopasuje się z Bliźniakiem, Baranem i Wodnikiem, ale z Rakiem, Koziorożcem i Skorpionem, z pewnością nie znajdzie wspólnego języka.

Wagi kochają estetyką i mają dobry gust, dlatego dobrze sprawdzą się jako artyści, kompozytorzy i projektanci. Artystyczny zmysł sprawia, że zauważają to co piękne w otoczeniu, a do tego są doskonałymi rozmówcami, kochają rozmawiać o różnych tematach. Lubią też szermierki słowne i walkę na argumenty, są przy tym dyplomatyczne i rozważne. Nie obrażają innych i potrafią powiedzieć co myślą, bez atakowania innych. A oto inne zalety Wag:

1. Idealistka

Wagi to idealiści, będą wierzyć w dobrą stronę każdego człowieka. Uważać, że wiele można zrobić dla innych bez skupiania się na zyskach. Ideały pociągają Wagi, starają się do nich równać,  z różnym skutkiem. Jednak, gdy porwie je jakaś idea, będą jej bronić i starać się przedstawić ją w najlepszym świetle.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply