7 zalet zodiakalnych Wag, przekonaj się, że ten znak można opisywać tylko w superlatywach

2. Pokojowo nastawiona

Wagi nie lubią konfliktów i unikają ich, jak tylko jest to możliwe. Zawsze wychodzą do innych z pokojowymi zamiarami, nie prowokują utarczek czy kłótni. Zawsze starają się, by nikogo nie urazić, a swoje opinie przedstawić w taki sposób, by pokazać swoje zdanie, ale nikogo nie atakować. Takt, humor i elokwencja sprawiają, że Wagi są lubiane w towarzystwie.

3. Gościnna

Waga przyjmie gości z honorami, odda najlepsze, co ma, by gość czuł się u niej jak król. Zawsze ma pod ręką kawę i ciasto, by czymś poczęstować gości. A ma ich dużo i często, bo każdy lubi przebywać z Wagą, która zawsze ma coś ciekawego do powiedzenia, potrafi toczyć rozmowy na różne tematy i godzić sprzeczających się rozmówców.

4. Dobry gust

Na Wagach można polegać, gdy chce się coś zrobić z gustem i smakiem. Mają wyczucie kolorów, pomysły na ciekawe i nietuzinkowe rozwiązania. Czy to dekoracja wnętrz, czy dobór stroju Waga z chęcią podpowie, co należy wybrać, a przy tym nie będzie narzucała swojego zdania i krytykowała. Dobry gust dotyczy nie tylko otoczenia, ale też kuchni czy wyboru prezentów.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply