10 rzeczy, które najbardziej wkurzają dziewczyny w męskim ubiorze i sprawiają, że nawet największy przystojniak staje się odpychający

Kobiety i mężczyźni różnią się we wszystkim, także w postrzeganiu mody.

Już od dawna wiadomo, że kobiety i mężczyźni mają odmienne spojrzenie na to, co im się w sobie wzajemnie podoba. Zazwyczaj wydaje nam się, że wyglądamy super atrakcyjnie, ale w oczach płci przeciwnej nasz wizerunek jest żałosny, śmieszny czy po prostu niekorzystny.

Na pozór wydaje się, że moda to domena pań, ale ostatnia dekada przyniosła spore zmiany w tym zakresie. Mężczyźni w większym stopniu zaczęli interesować się swoim wizerunkiem i tym, co na siebie wkładają. Efekt jest taki, że sklepy zostały zasypane męskimi ubraniami w najdziwniejszych krojach, wzorach i kolorach.

Niestety nie zawsze to, co projektanci wymyślają, podoba się konsumentom. Wiele męskich ubrań inspirowanych jest modą kobiecą, przez co panowie niekiedy wyglądają na mocno zniewieściałych. Płeć piękna nie przepada za takim wizerunkiem, więc lepiej z niego zrezygnować, jeśli chce się znaleźć swoją wybrankę serca.

Listę 10 rzeczy, które najbardziej wkurzają kobiety w męskim ubiorze, znajdzie już na kolejnych stronach. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : brightside.me

Reply