4 szklanki wody wypijane tuż po przebudzeniu mogą odmienić Twoje życie. Nie wierzysz? Spróbuj, a będziesz w ogromnym szoku!Teraz możesz zjeść śniadanie! Nie jest to konieczne, ale warto byłoby zadbać, aby posiłek był zdrowy i pełnowartościowy.

szklanki-wody4Po zjedzeniu śniadania/obiadu/lunchu – przez dwie godziny nic nie jedz i nie pij – pozwól organizmowi strawić posiłek.

szklanki-wody5Nie każdy od razu wypije 4 szklanki wody – doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Warto więc zastosować metodę małych kroczków, zacząć od mniejszej porcji i stopniowo zwiększać ilośc wypijanego płynu.

Efekty są bowiem widoczne gołym okiem! Osoby, które włączyły picie wody do swoich codziennych rytuałów, zauważyły poprawę stanu zdrowia i samopoczucia.

szklanki-wody6W przypadku jakich schorzeń najlepiej sprawdzi się picie szklanek wody i przez jaki czas należy kontynuować kurację, aby osiągnąć pierwsze rezultaty? Lista chorób poniżej:

  1. Cukrzyca – 30 dni.
  2. Zaparcia – 10 dni.
  3. Nadciśnienie – 30 dni.
  4. Problemy z żołądkiem – 10 dni.

szklanki-wody7

Warto korzystać z dobrodziejstw, jakie daje nam woda. Zaobserwujemy nie tylko poprawę stanu zdrowia, ale także będziemy lepiej wyglądać. To wszystko z kolei przełoży się na nasze samopoczucie :).

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply