70-letnia kobieta weszła na scenę, zdjęła kimono i zaszokowała wszystkich niewiarygodnym tańcem na rurze!

Dzięki programom telewizyjnym, gdzie amatorzy prezentują swoje liczne talenty, internet zapełnił się filmikami z ich występów. Niektóre są śmieszne, inne żenujące, jeszcze inne po prostu zasługują na uznanie. Jednak od czasu do czasu trafia się prawdziwa perła, wobec której nie można przejść obojętnie. 

Z pewnością występ 70-letniej babci z Japonii imieniem Tomoko, stanie się legendą w programie Mam Talent. Kiedy kobieta wyszła na scenę we włoskiej edycji programu, niewielu dawało jej szanse na podbicie serc jury czy publiczności. Oj ci, którzy tak myśleli, bardzo się pomylili!


talent-pas


Zdolność wykonywania różnych rzeczy, zwłaszcza wymagających sprawności fizycznej, zmienia się wraz z wiekiem. Ale wcale nie trzeba się poddawać starości i nawet będąc na emeryturze można mieć świetną kondycje i wysportowane ciało. Najlepszym tego dowodem jest Tomoko, która niczym nastolatka robi akrobatyczne figury na rurze do Pole Dance.

Pole Dance zyskał zupełnie nowe oblicze

talent-2


Nikt nie był wstanie uwierzyć w wiek kobiety. Niejedna młoda dziewczyna może jej pozazdrościć nie tylko doskonalej kondycji, ale przede wszystkim nieskazitelnej figury. Japonka Tomoko jest najlepszym przykładem tego, że tylko od nas samych zależy to, jak wyglądamy i ile może nasze ciało, dlatego do dzieła – zacznijcie ćwiczyć już dziś.

Szok, że ktoś w tym wieku, potrafi robić takie sztuczki

 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : virealno.com

Reply