To zdjęcie uśmiechniętej dziewczyny przyciągnęło uwagę tysięcy internautów. Gdy zobaczysz je w szerszej perspektywie, zrozumiesz dlaczego…

To od siły charakteru człowieka zależy to, jak mierzy się z problemami.

Kłopoty, patowe sytuacje i tragiczne chwile stanowią nieodłączny element życia ludzkiego. Nigdy nie wiadomo, co zdarzy się w przyszłości i czy to będzie coś pozytywnego, czy negatywnego. Niektórzy mają to szczęście, że przydarzają im głównie dobre rzeczy, zaś innych prześladuje pech i muszą mierzyć się z niewyobrażanymi dramatami.

Czego ludzie boją się najbardziej? Utraty zdrowia, ponieważ jego posiadanie jest podstawą normalnego funkcjonowania. Dodatkowo strach ten napędza fakt, że lekarze wobec wielu chorób i urazów wciąż są bezsilni.

Przed kłopotami trudno się człowiekowi uchronić. Bycie ostrożnym nie zawsze pomaga, a czasem wystarczy tylko chwila nieuwagi czy jeden mało rozsądny pomysł, by całe życie zostało wrócone do góry nogami i już na zawsze…

Aimée Copeland urodziła się w Stanach Zjednoczonych. Zawsze była osobą uśmiechniętą i pełną życia, którą otaczało grono wspaniałych przyjaciół. To właśnie z nimi Aimée wybrała się 5 lat temu na łono natury by zaznać nieco przygody.

Młodzi ludzie chcąc poczuć trochę adrenaliny, skontrowali własną tyrolkę, czy zjazd linowy. Niestety domorośli konstruktorzy nie przewidzieli wszystkiego i wybrana przez nich lina pękła. Niestety w tym czasie korzystała z niej wówczas 24-letnia Aimée. Dziewczyna spadła i poważnie zraniła się w nogę.

Co dalej działo się z młodą Amerykanką? Dlaczego jej zdjecia wywołują dziś tak wiele emocji? Odpowiedź znajdziecie w dalszej części artykułu. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : sen360.fr, worldtop.co

Reply