W każdej wolnej chwili bierze szczoteczkę do zębów i idzie na cmentarz. To, co tam robi jest zaskakujące

Niektórzy wolą spędzać wolny czas przed telewizorem lub bezczynnie leżąc na kanapie z piwem, inni uważają, że wolny czas można najlepiej spożytkować dla innych.

Wolny czas mamy tylko dla siebie, jednak wiele osób postanawia go poświęcić innym. Działają w różnych organizacjach pożytku publicznego lub próbują coś dobrego zrobić dla ludzi, którzy mieszkają niedaleko. Często chcą pozostać anonimowi i nie chwalić się tym, co robią. Nie jest dla nich ważne, by ludzie ich podziwiali, ale by działać.

W każdej wolnej chwili bierze szczoteczkę do zębów i idzie na cmentarz. To, co tam robi jest zaskakujące

Andrew Lumish postanowił, że swój wolny czas będzie pracował na rzecz lokalnych weteranów. Na co dzień pracuje w swojej firmie, która zajmuje się czyszczeniem dywanów i tapicerki, więc ma wiele doświadczenia w sprzątaniu. Mężczyzna w każdej wolnej chwili udaje się na pobliski cmentarz i ciężko pracuje, bo wyczyszczenie stuletnich zanieczyszczeń nie jest łatwe.

W każdej wolnej chwili bierze szczoteczkę do zębów i idzie na cmentarz. To, co tam robi jest zaskakujące W każdej wolnej chwili bierze szczoteczkę do zębów i idzie na cmentarz. To, co tam robi jest zaskakujące W każdej wolnej chwili bierze szczoteczkę do zębów i idzie na cmentarz. To, co tam robi jest zaskakujące

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : boredpanda.com, facebook.com


Reply