Wiesz dlaczego komary wolą ciebie niż innych? Zdziwi cię, jaki jest tego powód!

Komary to małe zajadłe paskudy, które z upodobaniem psują każdy wypad nad wodę, każdy romantyczny wieczór. Potrafią dostać się do zamkniętej sypialni, by wygrywać serenady tuż za twoim uchem. Nie ma co owijać w bawełnę, nienawidzimy ich i jesteśmy w stanie sporo zapłacić za środki, które odeślą je do krainy wiecznych łowów. 

Dodatkowo wiesz, że masz przechlapane, jeśli twoi znajomi siedzą sobie przy grillu jak gdyby nic, a ty odprawiasz taniec z poklepywaniem, a i tak jesteś jednym wielkim bąblem. Te małe potwory dopadną cię, gdy tylko wychylisz się na zewnątrz na moment.


3Komary to naprawdę niebezpieczne stworzenia, które mogą przenosić choroby zagrażające zdrowiu i życiu. Są odpowiedzialne za wiele epidemii, które zabiły tysiące ludzi.

5


Dlaczego jednych atakują częściej niż innych? Mówi się, że ktoś ma „słodką” krew. I coś w tym powiedzeniu jest, jednak ważniejszy dla komarów jest zapach skóry. Każdy z nas ma inną kombinację bakterii na skórze, a one produkują inne związki chemiczne na niej. Dlatego nieszczęśnicy, którzy mają taką kombinację zapachów, mają je cały czas na karku.

2


Dlatego też komary kochają spoconych ludzi. To dla nich uczta zapachu i obietnica smakowitego jedzenia. Dlatego musisz odpowiednimi środkami zadbać, by wyjść z jego menu.

4

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : lifebuzz.com

Reply