Wzięła kolorowe gumy do żucia i wazelinę. Umieściła wszystko w mikrofali, aby stworzyć coś fantastycznego!

Nic tak nie przyciąga męskiego spojrzenia, jak długie rzęsy i kuszące, czerwone usta. Kobiety dobrze wiedzą, że ładnie podkreślone oczy i ponętne wargi to podstawa każdego dobrego makijażu. W sklepach kosmetycznych i drogeriach półki aż uginają się od różnorodnych kosmetyków. Od nadmiaru towaru może zakręcić się w głowie i czasem trudno się zdecydować na konkretny produkt.

Jednak nie znam kobiety, która by wyszła z drogerii z pustymi rękami. Zawsze znajdzie coś, co ją zainteresuje do tego stopnia, że mimo iż przyszła po coś zupełnie innego, kupi to, co się jej właśnie spodobało. Niektóre kosmetyki można zrobić samemu w domu. Zaoszczędzimy w ten sposób czas i pieniądze. Dziś pokazujemy jak z wazeliny kosmetycznej, gumy do żucia i barwników spożywczych stworzyć wielokolorowe i słodkie szminki.

2

3


Do małej miseczki wrzucamy dwie gumy, łyżkę wazeliny i kilka kropel barwnika spożywczego. Wstawiamy wszystko do mikrofali na około pół minuty. Po upływie tego czasu składniki powinny się już rozpuścić. Powstałą masę wkładamy do pustego opakowania po szmince i czekamy kilka godzin, aż zastygnie. Najfajniejsze w tym wszystkim jest to, że tanim kosztem można wyprodukować sporą ilość szminek o różnych odcieniach i kolorach. Spróbujecie powtórzyć to w domu?

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply