Wspaniały pies uspokaja swoją panią, gdy ta stresowała się na ślubie!

Zdarzą się w życiu człowieka chwile, że nerwy są napięte do granic możliwości. W przypadku kobiet jest to na przykład dzień ich ślubu. Oczywiście chcą, by był najpiękniejszy i najlepiej zapamiętany, ale co jeśli coś się stanie? Katering nie dojedzie, złamie się obcas. Goście zgubią drogę? Większość tych lęków jest irracjonalna, ale kobiety już tak mają :D

Bella, pies asystujący, ukradła całe show, kiedy na weselu Valerie i Andrew Pattot’s wspierała swoją zestresowana panią. Nie umknęło to uwadze fotografa, który uwiecznił te niezwykłe chwile. Bella uspokajała kobietę i zachowywała się, tak, że kobieta zapomniała o zdenerwowaniu.Bella czuła zdenerwowanie Valerie, która cierpi na różne lęki i fobie, i postanowiła jej pomóc. Jest to ważna cecha charakteru Golden Retrieverów. Psów, które są bardzo wyczulone na punkcie swoich właścicieli i doskonale rozpoznają ich stan emocjonalny.

20


To nie pierwszy raz, gdy Bella wyciąga pomocną łapę do swojej właścicielki – bardzo ją wspiera, gdy ma ataki paniki, lęku i migreny.

2122


Drugi psiak pary – Henry też był obecny na uroczystości.

23

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.


źródło : boredpanda.com


Reply