Czy można przeciąć całego arbuza tylko za pomocą gumek recepturek? Pewien ojciec z synem dowodzą, że tak!

Gumki recepturki mają bardzo wiele zastosowań i są niezwykle przydatne w domu, w biurze czy na biwaku. Są rozciągliwe, wytrzymałe i tanie. Choć wykorzystujemy je na różne sposoby, to pomysł przecięcia nimi arbuza wydaje się dość absurdalny.

Zadania przekrojenia owocu podjął się pewien ojciec i jego kilkuletni syn. Panowie w przydomowym ogródku zrealizowali swój eksperyment, który zakończył się sukcesem po niecałych czterech minutach. Jak im się to udało? Dzięki sprytowi i pomysłowości, które są najważniejsze, jeśli chce się realizować takie wyzwania.


gumki-pas


Pewne łacińskie powiedzenie mówi, że kropla nie siłą, lecz ciągłym spadaniem drąży skałę. Ta myśl zdawała się przyświecać ojcu, który zorganizował eksperyment z arbuzem w roli głównej. Mężczyzna wiedział, że siła zacisku jednej gumki recepturki nic nie zdziałała, ale jeśli się ją wielokrotnie pomnoży, tak jak spadające krople, to efekt może być już zauważalny.

Chłopiec z takim tatą ma ciekawe i ekscytujące dzieciństwo

arbuz-1


Trzeba przyznać, że pomysł przecięcia arbuza gumkami recepturkami jest bardzo oryginalny i jak pokazuje poniższe nagranie, jest też skuteczny.

Przepołowienie owocu następuje w 4 minucie nagrania i jest bardzo efektowne

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply