Takiego dziecka jeszcze nie widzieliście: ten chłopczyk ma tylko 8 tygodni i ekstra czuprynę, niczym gwiazda rocka

Większość dzieci rodzi się z potarganymi włoskami, które nazywane są płodowymi. Ich cechą charakterystyczną jest to, że szybko wypadają, ale od każdej reguły musi być wyjątek.

W przypadku fryzur noworodków ewenementem jest Cox-Noon, synek Chelsea z Birmingham w Wielkiej Brytanii. Chłopczyk przyszedł na świat z bardzo bujnymi włosami, które są grube i mocne, jak włosy dorastającego już nastolatka. Co ciekawe, maluch skończył już 8 tygodni, ale włosy jeszcze mu nie wypadają ani się nie wycierają. Nieprzeciętna czupryna sprawiła, że stał się lokalną gwiazdą wśród mieszkańców, a jego fotki podbiły internet.


baby-bear-p


Chłopczyk w sieci został okrzyknięty „Baby Bear”, a jego fryzura u wszystkich budzi zdziwienie. Zaskoczona jest również jego mama, która pracuje jako… fryzjerka! Kobieta wie więc sporo o włosach, także dziecięcych i nigdy nie spotkała się z przypadkiem noworodka, tak hojnie obdarzonego włosami na głowie. Dorodna czupryna synka sprawia, że wiele osób zaczepia ją na ulicy czy w sklepie, by zapytać o Cox-Noona i jego włosy. Ludzie zazwyczaj nie wierzą, że to prawdziwe włosy i chcą dotykać chłopca.

Włosy chłopca swą budową i wyglądem nie przypominają typowych włosków płodowych

baby-bear


Chelsea twierdzi, że synek uwielbia swoje włosy, lubi być czesanym i pielęgnowanym. Cox-Noon za to nie przepada za czapkami i zawsze się złości, gdy mama chcę pod nakryciem głowy ukryć jego dumę – włosy. Mamy nadzieję, że chłopczyk jeszcze długo nie straci tych włosów i będzie mógł się cieszyć bujną fryzurą aż do późnej starości.

Mały słodki rozczochraniec

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : reshareworthy.com

Reply