Ojciec z synem fantastycznie spędzają czas! Dzielą wspólną pasję i dobrze się przy tym bawią!

Relacje ojca i dzieci są bardzo ważne, wpływają na całe życie. Naprawdę świetna sprawą jest kiedy kontakt między nimi jest bardzo dobry. Kiedy rodzice zachęcają dziecko do ciekawych pasji to tylko pogratulować. Jayden ma tylko 4 lata, ale już pokazuje, że może za niedługo zawojować taneczny świat. Jego tata – Keith Silva jest profesjonalnym choreografem. Ich wspólna pasja sprawia, że bardzo lubią spędzać wspólnie czas i świetnie się przy tym bawią.

Wspólne nagranie wrzucili do internetu i zdobyli wielu fanów. Co ciekawe, nie tańczą wcale do muzyki dla dorosłych, ale do remiksu czołowej piosenki z kreskówki dla dzieci „Mali Einsteini”.

Bez nazwy 1

Z nagrania widać, że świetnie się bawią i chłopiec jest zadowolony z zabawy, a nie tylko realizuje marzenia ojca. Rodzic to bardzo docenia, że jego dziecko lubi to, co go pasjonuje. Wie, że ma dużo radości ze wspólnie spędzanego czasu i tańca.


Wspólna pasja z pewnością sprawi, że będą mieli wspaniały kontakt ze sobą. Ciekawość mnie zżera jak się potoczy historia tego chłopca. Myślę, że ma przed sobą ciekawą przyszłość.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply