Nie wiecie co zrobić z ubrankami, z których wasze pociechy już wyrosły? Pewna kreatywna mama wpadła na genialny pomysł!

Mówi się, że dzieci szybko rosną, co z jednej strony jest powodem do radości dla rodziców, a drugiej smuci ich, bo widzą, jak czas ucieka. Niepostrzeżenie słodki noworodek staje się gaworzącym i raczkującym szkrabem, by za chwilę postawić swoje pierwsze kroki, zacząć mówić i pójść w świat, tzn. do przedszkola. 

Z szybkim wzrostem dzieci wiąże się potrzeba częstej wymiany ich garderoby na większą. Czasem mamy narzekają, że ich pociechy nawet nie zdążą czegoś znosić czy zniszczyć, a już jest to dla nich za małe. Takie ubrania żal wyrzucić, więc jedna z mam znalazła świetny sposób, by nadać im nowe życie i sprawić, by jeszcze posłużyły przez lata. Otóż zaczęła szyć z nich wyjątkowe pluszaki!


spiochy-pas


Śpiochy można szybko przekształcić w nową maskotkę, gdyż ich krój sprawia, że wystarczy wypełnić je watą i doszyć głowę, uszka, oczy…  Z tym zadaniem poradzi sobie nawet młoda mama bez krawieckiego doświadczenia czy większych manualnych zdolności. Przekształcenie śpiochów w pluszaki to świetny pomysł, by na dłużej zachować ubrania, które towarzyszyły dziecku w pierwszych miesiącach życia.

Wszystko czego potrzebujesz, by wyczarować przytulankę to stare śpioszki dziecka, nici i igła

bear-7-850x837-622x612


bear-19-850x971-622x711


Do misia ze śpiochów dziecko na pewno będzie miało szczególny sentyment

bear-4-850x850-622x622


Zamiast wyrzucić lub oddać stare ubranka można stworzyć z nich wyjątkową zabawkę

Więcej projektów tych wyjątkowych pluszaków znajdziecie na kolejnych dwóch stronach galerii. 

bear-1-850x850-622x622

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : likemag.com

Reply