Ta kobieta zbiera konary powalonych drzew i robi z nimi coś fantastycznego! Niesamowite, co na nich powstaje!

Z biegiem lat sztuka rozwija się, nabierając coraz większego znaczenia. Dla wielu ludzi ukazuje się pod wieloma postaciami. To, co dla jednych jest wandalizmem, dla drugich jest przejawem prawdziwego talentu.

Właśnie dzięki tej różnorodności każdy może znaleźć coś dla siebie. Dla przeciętnego nastolatka, do którego nie przemawiają dzieła artystów ubiegłych wieków, zagłębiając się w ówczesną sztukę, śmiało mogą powiedzieć: Tak, to coś dla mnie.

Młodzi ludzie coraz śmielej zaczynają eksperymentować i odnajdywać swoje talenty. Jedni malują na murach, drudzy stawiają na fotografię, jeszcze inni odnajdują się w surrealistycznych kompozycjach. Pamiętajmy, że to, co dziś wydaje się nam głupie i pozbawione jakiegokolwiek sensu, za kilkadziesiąt lat może zostać uznane za wybitne dzieło, którym będą inspirować się przyszłe pokolenia.

Nowojorska artysta Alison Moritsugu na przeciętych konarach drzew maluje piękne krajobrazy przedstawiające piękno otaczającej nas przyrody. Jej twórczość szybko przypadła do gustu wielu ludziom na całym świecie, którzy chętnie oglądają jej prace, podziwiając niecodzienną formę prezentacji dzieł. Zobaczcie przykładowe z nich.

obrazy-na-drewnie

 

2

size-full wp-image-45227″ src=”http://www.jestpozytywnie.pl/wp-content/uploads/2015/11/23/3.jpg” alt=”3″ width=”880″ height=”555″ /> 4 5 6 7 9

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : www.boredpanda.com

Reply