8 porannych zwyczajów, których wprowadzenie odmieni Twój dzień

Nikt chyba nie lubi porannego wstawania. Trzeba wyjść z ciepłego łóżka i stawić czoła nadchodzącym wyzwaniom, co nie zawsze jest łatwe i przyjemne. Istnieje jednak kilka sposobów, które bez wątpienia ułatwiają to zadanie. Jesteście ciekawi, jakie rytuały wprowadzić, aby odmienić cały nadchodzący dzień?

Czytajcie dalej! Jestem pewna, że znajdziecie tutaj coś idealnego dla siebie :).1. Przygotuj się do nowego dnia w poprzedzający wieczór.

Wybierz dzień wcześniej ubrania i buty do pracy, spakuj torbę, przygotuj kanapki, przejrzyj kalendarz i nastaw się na to, co może Cię spotkać, a bez wątpienia z większym optymizmem stawisz rano czoła rzeczywistości.

[foter.com]

52. Połóż budzik w takim miejscu, że będziesz musiał wstać, aby go wyłączyć.

Statystyki pokazują, że o wiele mniej osób naciska przycisk drzemki, kiedy już wstanie z łóżka i przemierzy pokój, aby wyłączyć budzik. Spróbuj tego sposobu, może i w Twoim przypadku to rozwiązanie się sprawdzi :).

[foter.com]

33. Jako alarm ustaw energetyczny utwór.

Jeżeli rano obudzi Cię utwór, który dodaje Ci energii i napawa optymizmem, o wiele łatwiej będzie Ci otworzyć oczy i zacząć nowy dzień.

[foter.com]

4

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply