4-letnia dziewczynka skradła sesję ślubną swojej matce. Gdy zobaczysz zdjęcie w całości, zrozumiesz, w jaki sposób tego dokonała!

Dzieciaki uwielbiają przyjęcia weselne. Wówczas do woli mogą objadać się pysznościami i bawić się z innymi zaproszonymi szkrabami.

Te najbardziej odważne pląsają z dorosłymi w rytm muzyki, a te mniej śmiałe siedzą grzecznie z rodzicami przy stołach. Niektóre dzieciaki mają na ślubach specjalne funkcje. Sypią kwiaty, niosą obrączki lub podtrzymują długi welon pannie młodej. Maluchy są nieprzewidywalne i czasem dochodzi do pewnych wpadek. Wspomina się je później przez lata i chętnie do nich wraca przy najbliższym rodzinnym spotkaniu.

Dobry fotograf to nieodłączny element każdego ślubu i przyjęcia weselnego. Robi gościom i Parze Młodej liczne fotografie, które są na długo fantastyczną pamiątką. Jeśli do rodzinnego albumu chcemy włożyć naprawdę dobre zdjęcia, nie warto na nim oszczędzać i wynająć profesjonalistę.

Takiego też zatrudnili Michelle Hall i Anthony Palmer. Chcieli uwiecznić ten wyjątkowy dzień i zdecydowali się na ślubna sesję. Szczególnie jedno zdjęcie podbiło serca internautów. Przejdź na drugą stronę i zobacz je w całości.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : incrivel.club

Reply