Natalię ze schodów zrzucili jej rówieśnicy, ponieważ wg nich była za gruba! Dziewczyna ważyła zaledwie 57 kg, a miała 175 cm wzrostu!

Dzieci potrafią być okrutne i bezmyślne, zwłaszcza jeśli działają pod presją grupy. Niestety młodzi ludzie coraz częściej ulegają złym zachowaniom propagowanym przez tłum i są bardzo negatywnie nastawieni wobec tego, co im się nie podoba bądź jest inne. 

Historia Natalii Siam to najlepszy dowód na to, jaki negatywny wpływ na jednostkę może mieć grupa rówieśnicza oraz na to, że świat mody bywa bardzo brutalny, ale też absurdalny. Natalia marzyła o karierze modelki, ale skrytykowana przez fotografa, stała się pośmiewiskiem w szkole, co skończyło się dla niej tragedią i pobytem w szpitalu.


nat-pas


Od najmłodszych lat wielką pasją Natalii była moda. Dziewczyna nie tylko interesowała się najnowszymi nowinkami z wybiegów, ale również sama chciała zostać modelką. Jako 11 letnia dziewczynka wystąpiła w pokazie mody, ponieważ pomimo tak młodego wieku była dość wysoka. Niestety tamtego dnia na swojej drodze spotkała fotografa, który zrobił jej wielką przykrość: otwarcie uznał, że Natalia ważąc 57 kilogramów przy swoim wzroście jest za gruba i na modelkę się nie nadaje.

Fotografowie czy projektanci mody wymagają od modelek, by były nienaturalnie chude

photographer-424622_960_720


Opinia ta dotarła do Dubai International School, gdzie uczęszczała Natalia. W związku tym, dziewczynka zaczęła być szykanowana przez rówieśników. Dzieci śmiały się  z niej i nazywały tłustą. Wyszydzały, że z taką figurą dla nikogo nigdy nie będzie wzorem piękna i żeby schudła, choć jej waga była prawidłowa, a wskaźnik BMI wynosił zaledwie 18. Ostatecznie nienawiść kolegów i koleżanek skończyła się tragedią: Natalia została zrzucona ze schodów!

Rówieśnicy dręczyli Natalię psychicznie i fizycznie

nat-2


W wyniku wypadku Natalia doznała poważnego urazu: miała skomplikowane załamanie nogi i przez 6 miesięcy była przykuta do wózka inwalidzkiego. Na szczęście odzyskała pełną sprawność fizyczną, ale rany w psychice goiły się jeszcze długo. Choć miała prawo się załamać, to nie zrobiła tego i nie zrezygnowała z marzeń o byciu modelką. Trzy lata później, w wieku 14 lat była finalistką prestiżowego konkursu Elite Fashion Contest. Oprócz starań o dojście na szczyt w branży modelingowej, Natalia poświęca się też walce z szykanowaniem mającym miejsce w szkołach.

Natalia nigdy nie była gruba, ale otoczenie tak ją postrzegało

Ciąg dalszy historii dzielnej Natalii znajdziecie na drugiej stronie. 

nat-3

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : nolocreo.com

Reply