Głupota musi boleć, a te nagrania są tego najlepszym dowodem. Ubaw gwarantowany!

Czasem wydaje nam się, że jakiś pomysł jest dobry, ale życie boleśnie weryfikuje nasze sądy, pokazując, że byliśmy w błędzie i wystawia nas na pośmiewisko przed rodziną, znajomymi oraz internautami, jeśli nasze chwile hańby zarejestrowała jakaś kamera.

Wpadki czy gafy są nieuniknione w życiu, ponieważ wszyscy jesteśmy tylko ludźmi i mamy prawo się mylić czy źle ocenić sytuację. Warto jednak zauważyć, że wielu bolesnych zdarzeń można uniknąć. Wystarczy włączyć funkcję myślenia, a wyłączyć tryb brawury. Niestety chęć zaimponowania innym czasem jest tak duża, że popisy muszą się skończyć siniakami czy krwią na koszuli.


wpadka-pas


Pewne stare powiedzenie mówi „Nie śmiej się dziadku z cudzego wypadku, a dziadek się śmiał i tak samo miał”. Czasem jednak trudno się do niego zastosować i nie wybuchnąć śmiechem, gdy ogląda się filmiki, których bohaterowie zaliczyli głupią i zazwyczaj bolesną wpadkę.

W uniknięciu bólu pomaga znajomość praw fizyki

wpadka-1


Śmiechu więc nie powstrzymamy, ale możemy uczyć się na błędach innych i unikać tych samych potknięć, które im się przydarzyły. Oto nagranie, które wam w tym pomoże.

Boleśnie, ale śmiesznie

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply