Wierzcie lub nie, ta oszałamiająca kobieta jest już babcią! Jej gorące zdjęcia podbijają internet

Kiedy słyszymy słowo babcia, zazwyczaj wyobrażamy sobie sponiewieraną życiem staruszkę.

Na nosie ma grube okulary, na głowie chustkę a reku trzyma laskę. Nie wszystkie jednak babcie tak wyglądają. Te dzisiejsze są bardziej zadbane, lepiej ubrane i o wiele zdrowsze. Niektóre tak dobrze się trzymają, że ciężko zgadnąć ile faktycznie mają lat. Pomagają oczywiście geny oraz medycyna estetyczna, która jest powszechnie dostępna.

Słyszeliście o najgorętszej babci na świecie? Pewnie nie. Otóż mianem tym może poszczycić się Alice Vasquez. Kobieta ma 40 lat i mieszka w Kalifornii, gdzie pracuje jako nauczycielka jogi. Jej gorące zdjęcia cieszą się w mediach społecznościowych ogromnym zainteresowaniem. I nie ma co się dziwić, niejedna kobieta w tym wieku chciałaby tak wyglądać. Jedni wchodzą na jej profil, żeby podziwiać, drudzy, żeby pozazdrościć a jeszcze inni, aby skrytykować ją za nadmierne epatowanie golizną.

Tak czy inaczej, gorąca babcia budzi wielkie zainteresowanie zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet. Gdy wychodzi ze swoją najstarszą córką na ulicę, ludzie sądzą, że są siostrami. Nie widać między nimi znacznej różnicy wieku. Alice dość wcześnie zaszła w ciążę. Pierwsze dziecko urodziła w wieku 16 lat a drugie, gdy miała 19 lat. Jej dzieci zostały rodzicami, gdy skończyły 20 lat. Amerykanka dość szybko została babcią, jednak zupełnie się tego nie wstydzi, bo nie ma czego.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply