Idiota twierdzi, że kobiety powinny „zaakceptować gwałt” i nosić prezerwatywy na wszelki wypadek

Gwałty w Indiach to już prawdziwa fala. 

Przestępstwo to jest popełniane tak często, że urosło już do rangi problemu społecznego. Władze nie wiedzą, już, jak sobie z nim radzić. Rząd stara się powstrzymywać falę wykorzystywań, jednak bezskutecznie. Wieści o molestowaniu, gwałtach i brutalności wciąż obiegają media. Ostatnio całym światem wstrząsnęła wieść o zabiciu 27-letniej weterynarz, Pryianki Reddy, która została wykorzystana seksualnie, a następnie uduszona i spalona przez oprawców. 

Ludzie w Indiach wychodzą na ulice, by protestować wobec przemocy wobec kobiet. Eksperci zastanawiają się nad rozwiązaniem, tymczasem pewien indyjski reżyser znalazł rozwiązanie problemu – legalizację gwałtów, o ile nie są związane z użyciem przemocy. Takie stanowisko przedstawił w swych mediach społecznościowych twórca filmowy Daniel Shravan. Kontrowersyjne wpisy zniknęły z jego profili po oburzeniu internautów, ale został screeny, z których można wyczytać, o co chodziło mężczyźnie. 

Jak stwierdził Shravan w jednym ze wpisów na Facebooku, że gwałt jest zły, ale morderstwo jeszcze gorsze, więc żeby się przed nim ustrzec, kobiety powinny „współpracować” z gwałcicielami. 

Rząd powinien zalegalizować gwałt bez przemocy dla bezpieczeństwa kobiet – dodał przekonany o swej racji. 

Jak tłumaczył w swoich postach, gwałciciele mordują swe ofiary, bo boją się, że spadnie na nich surowa kara, gdyby gwałty były legalne, nie miałoby to miejsca.  Sharavan udzielił również kobietom paru „dobrych rad”, które pozwolą im ujść z życiem, kiedy będą mieć do czynienia z gwałcicielami. 

Jeśli masz zostać zgwałcona, przekaż prezerwatywę gwałcicielowi i współpracuj z nim, dopóki nie spełni swoich pragnień seksualnych. Dzięki temu cię nie skrzywdzi – zapewnił reżyser. 

Więcej na następnej stronie.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply