Jake i Emma pokochali się jako dzieci, kiedy wreszcie zdecydowali, by być razem okazało się, że ona umiera. Jake opowiedział o ich miłości i stracie

Prawdziwa miłość jest nie do przecenienia, a jej strata zmienia całe życie człowieka.

Nigdy nie wiemy, czy i kiedy spotkamy, bądź spotkaliśmy miłość życia. Można znać kogoś od dzieciństwa i dopiero w dojrzałym wieku uzmysłowić sobie, że to właśnie najprawdziwsza miłość. Można też poznać się z ukochaną czy ukochanym już w przedszkolu i spędzić całe życie razem. Przechodzić z miłości do przyjaźni i z przyjaźni do miłości.

Dobry, kochany i wierny człowiek przy boku to szczęście na całe życie. To wsparcie w trudnych chwilach i osoba, z którą można dzielić wszystkie radości. Nie do przecenienia jest związek z osobą, która w każdej chwili będzie trwałą przy boku. Nie raz zakochanie i wiara, że to najwłaściwsza osoba jest rozwiewana przez czas. Związek się zmienia, ludzie nie są wierni sobie, ani przysięgom, które składali.

To bardzo smutne, jednak bywa i tak. Z niewyobrażalnym cierpieniem wiąże się zawsze strata człowieka kochanego, kogoś o kim wiedziało się, że jest to miłość życia, partner idealny. Kiedy sądzi się, że życie jest już ułożone i zapowiada się wspaniale, los potrafi wszystko zabrać. O tym przekonał się Jake Coats, którego życie zapowiadało się wspaniale, jednak wszystko zmieniła jedna diagnoza lekarza.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : thesun.co.uk

Reply