Jake i Emma pokochali się jako dzieci, kiedy wreszcie zdecydowali, by być razem okazało się, że ona umiera. Jake opowiedział o ich miłości i stracie

Ich plany na wakacje zostały zawieszone, Jack szybko przyleciał do Emmy do Londynu, by ją wspierać w walce z chorobą. Dokładne badania wskazały druzgocącą diagnozę. Rak rozprzestrzenił się i zaatakował płuca, kości i wątrobę. Dla Emmy nie było żadnego ratunku. Emma cierpiała na bóle jelit, jednak nie sądziła, że jest to jest tak poważne. Jack chciał, by wspólny wyjazd na Filipiny się udał, ale Emma była zbyt słaba, by latać.

Para nie poddawała się chorobie, pewnego dnia Jake przy porannej herbacie oświadczył się Emmie i postanowili, że wezmą ślub. Postanowili nie zamartwiać się, ale cieszyć każdym wspólnym dniem, każdą chwilą razem. Wspierać się i dbać o siebie. Zbierali pieniądze na leczenie innych, którzy mają szansę na wyleczenie. Dzień ich ślubu był piękny. Byli szczęśliwi.

Emma przegrała walkę z chorobą 16 lipca. Zmarła otoczona rodziną, w ramionach Jakea. Po jej śmierci Jake napisał bardzo ważną wiadomość.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : thesun.co.uk

Reply