Małe znaki od losu, których nie wolno lekceważyć, czyli szybka lekcja tego, jak odczytywać sygnały wysyłane nam przez świat i rządzące nim przeznaczenie 

Życie jest zagadką, dlatego by ją rozwikłać, trzeba bacznie obserwować wszystkie wskazówki, jakie napotykamy na swojej drodze.

Ludzie dzielą się na dwie grupy: tych, którzy uważają, że każdy człowiek jest kowalem własnego losu i tylko od niego zależy przyszłość oraz tych, którzy uważają, że światem rządzi fatum czy przeznaczenie, które co jakiś czas podpowiada, w jakim kierunku najlepiej iść, a czego się wystrzegać.

 

Sygnały dawane nam przez otoczenie są czasem bardzo subtelne, ale obecność pewnych rzeczy czy zjawisk to najszybszy sposób by odczytać przyszłość. Oto lita sygnałów, na które każdy z Nas powinien w swoim życiu zwrócić uwagę.

Znaki losu, które warto zauważać

1. Pióra

Ptasie pióra zawierają specjalną energię, która może chronić dom przed jakimikolwiek negatywnymi zjawiskami. Znalezienie pióra to znak, że powinieneś szczególnie skupić uwagę na sprawach domowych i łagodzić wszelkie napięcia między domownikami. Jeśli znajdziesz ptasie pióro, to przynieś je do domu i umieść w doniczce lub przymocuj przy drzwiach.

 

2. Kamienie

Kamienie (zwłaszcza te znajdujące się w wodzie) gromadzą w sobie potęgę przyrody, więc są źródłem pozytywnej energii. Często niestety lekceważymy kamienie i traktujemy je jako kłopot, ale jeśli np. kamień wpadnie nam do buta, to powinniśmy go zabrać ze sobą, a nie wyrzucać. Warto także zbierać kamienie na różnych wycieczkach na łono natury i przynosić je do domu, co wzmocni aurę domostwa.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : mediamag.am

Reply