Małe znaki od losu, których nie wolno lekceważyć, czyli szybka lekcja tego, jak odczytywać sygnały wysyłane nam przez świat i rządzące nim przeznaczenie 

3. Zapachy

Aromaty jakie odczuwamy, to bardzo ważne życiowe drogowskazy. Jeśli w nowych miejscach odczuwamy słodkie i przyjemne zapachy, to zapowiedź sukcesu. Smród zapowiada klęski, a zapachy intensywne kłopoty lub przygody.

 

4. Promienie słoneczne

Energia słoneczna to źródło życia, ale wszyscy są tak przyzwyczajeni do obecności słońca, że nie zauważą jego magicznego wpływu. Padające promienie słoneczne mogą natomiast stanowić ważny znak: jeśli padają na nas pod małym kątem, to musimy uważać na złośliwość innych ludzi, jeśli zaś oświetlają nas bezpośrednio z góry, to sygnał, że wszystko potoczy się po naszej myśli.

 

5. Cienie

Otaczające nas cienie są niczym figury z wosku, wylewane podczas andrzejkowych wróżb. Kształt cienia, jaki dostrzegamy to podpowiedź dotycząca najbliżej przyszłości, kolejnych kilku czy kilkunastu godzin. Niestety interpretacja cieni jest bardzo trudna i łatwo się pomylić co do znaku, jaki za pośrednictwem cienia przesyła nam los.

 

6.  Chmury

Chmury mają podobną funkcję co cienie, czyli ujawniają tajemnice najbliższej przyszłości, z tą jednak różnicą, że to co zobaczymy w chmurach powinno tłumaczyć się na odwrót. Na przykład chmura w kształtce serca nie zapowiada uniesień miłosnych, ale kłótnie z partnerem, a nawet rozstanie.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : mediamag.am

Reply