Żółta gumowa kaczuszka to symbol dziecięcych kąpieli. A gdyby tak popluskać się z prawdziwymi kaczkami?

Dzieci wychowujące się na wsi lub w niewielkich miejscowościach częściej mają okazję obcować z przyrodą i różnymi zwierzętami. Kiedy miejskie dzieci wyprowadzają psy na spacery, czeszą koty i zmieniają trociny chomikom, ich rówieśnicy mieszkający poza aglomeracjami cieszą się zgoła innymi rozrywkami, np. kąpielą z małymi kaczuszkami. 

Już sama kąpiel w ogrodowym basenie jest przyjemnością, ale zawsze można ją czymś urozmaicić. Najlepiej w tym celu zaprosić kompanów do zabawy. A kto najlepiej pływa i robi figle w wodzie? Oczywiście, że małe kaczuszki! Jak się okazuje, pluskanie się tymi ptakami potrafi być bardzo zabawne.


kaczka-pas


Większość zwierząt, kiedy jest mała, jest urocza, słodka i skora do zabawy. Nie inaczej jest z kaczuszkami, które szybko potrafią zacząć dokazywać. Największą przyjemnością dla nich jest kąpiel, dlatego pewien chłopczyk postanowił, że spróbuje wraz z nimi zakosztować tej radości w ogrodowym basenie.

Zabawa z kaczkami w basenie wydaje się być bardzo udana

kaczka-1


Pomysł na pluskanie się ze zwierzakami okazał się bardzo trafiony. Kaczuszki potraktowały ciało dziecka jak wyspę i chciały się na nią wspiąć. Łaskocząc chłopca swoimi malutkimi płetwami, doprowadziły go do uroczego ataku śmiechu. Jeśli kiedykolwiek będziecie mieli taką okazję, by wykąpać się z małymi kaczuszkami, zdecydowanie polecamy.

Chyba każdy chciałby się z nim zamienić

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply