Myślał, że przez wózek inwalidzki całe życie będzie sam, ale los postawił na jego drodze piękną Annę…

Miłość to najpotężniejsze uczucie na świecie.

Nigdy nie wiadomo, jak i gdzie poznamy swoją drugą połówkę. Niegdyś ludzie najczęściej dopasowywali się w szkole lub po sąsiedzku, lecz dziś mnóstwo znajomości jest zawieranych za pośrednictwem internetu, który dociera w najdalsze zakątki świata, dając tym samym szansę na rozmowę z miliardami ludzi.

Wiele osób krytykuje zawieranie bliższych znajomości za pomocą sieci i uważa, że absolutnie nie można zakochać się w kimś, kogo zna się tylko z ekranu komputera. Usta sceptykom jednak zamykają liczne przykłady osób, które nawiązały swoje relacje z partnerami przez internet i dziś są z nimi bardzo szczęśliwe.

Możliwość kontaktu z innymi ludźmi przez internet jest bardzo ważna dla osób chorych i niepełnosprawnych. Często rozmowy w sieci są dla nich jedyną możliwością kontaktu ze światem zewnętrznym, a tym samym jedyną szansą na poznanie życiowego partnera.

Grigorij Prutov jest Rosjaninem i kiedy był dzieckiem, zdiagnozowano u niego rdzeniowy zanik mięśni (SMA). To choroba genetyczna związana z mutacją genu SMN1, w wyniku której dochodzi do uszkodzenia rdzenia kręgowego i postępującego zniekształcenia mięśni szkieletowych. Chorzy klasyfikowani są jako osoby niepełnosprawne, gdyż dochodzi do poważnych deformacji szkieletu, ale rozwój emocjonalny i intelektualny jest normalny.

Grigorij wiedział, że choroba zaważy na całym jego życiu i przeczuwał, że stanie się przyczyną samotności. Nie mogąc prowadzić samodzielnego życia, zaczął spędzać dużo czasu w Internecie, aż pewnego dnia…

Ciąg dalszy tej historii pełnej miłości i nadziei, znajdziecie już na kolejnych stronach.

igorij zamknął się w sobie w wieku dojrzewania. Czuł się inny niż jego rówieśnicy i wiedział, że nigdy nie będzie mógł żyć jak oni i cały czas będzie skazany na pomoc mamy. Zaczął się izolować, a główną formą ekspresji stało się dla niego pisanie. Chłopak publikował w mediach społecznościowych swoje przemyślenia na temat życia i zapraszał ludzi do dyskusji.

Posty Grigorija przyciągnęły uwagę Anny z Kazachstanu. Dziewczyna postanowiła więc napisać do mężczyzny wiadomość prywatną i tak zaczęła się ich konwersacja. Wiele godzin spędzonych na czacie sprawiło, że młodzi zaczęli pałać do siebie uczuciem…

Grigorij  stwierdził, że nie ma nic do stracenia i wyznał Annie miłość, a dziewczyna ku jego zaskoczeniu, również złożyła deklarację o gorącym uczuciu! Para podjęła więc odważną decyzję, że chce być razem, ale problemem stała się dzieląca ich odległość trzech tysięcy kilometrów…

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : viral4real.com, wikipedia.org

Reply