Kayla schudła ponad 84 kilogramy! Kiedy już pozbyła się dodatkowych kilogramów okazało się, że ma teraz znacznie gorszy problem

Historia tej kobiety jest najlepszym dowodem na to, że by osiągnąć swoje cele, trzeba czasem uciec się do drastycznych metod.

24- letnia Kayla Butcher to zwykła dziewczyna, której jednak udało się dokonać czegoś wartościowego. Na co dzień pracownica Call Center, mama i opiekunka dla młodszego rodzeństwa. Po 10 latach zmagania z depresją, odcięła się od nałogu, który stał się dla niej narkotykiem – niezdrowego jedzenia.

Przeszła długą drogę do miejsca w którym jest teraz. W najgorszym momencie jej waga sięgała 170 kg! Powiedziała dość. Postanowiła zawalczyć o siebie. Niestety, ogromna utrata kilogramów odbiła na niej ogromne piętno…

Jej historia inspiruje i uczy, że nie warto się poddawać, poznaj ją całą, przejdź na kolejną stronę.

=”font-weight: 400;”>Mała Kayla była bardzo aktywnym dzieckiem. Grała w hokej, siatkówkę, biegała, uprawiała softball. Niestety, wraz z pogłębiającymi się problemami psychicznymi, dziewczynka miała coraz mniej energii. Przestała uprawiać sporty.W wieku 14 lat zdiagnozowano u niej depresję. Lekarstwo na smutki znalazła w podjadaniu. Gdy miała 16 lat wyjechała do college’u. Znów przytyła. Rzucił ją chłopak. A przez brak aktywności fizycznej waga wciąż rosła.  Dziewczyna była zrozpaczona. 

Nie potrafiła poradzić sobie z samą sobą. Koło się zamknęło. Była smutna więc jadła, tyła, więc była smutna. Zawaliła dwa kursy, odebrano jej stypendium naukowe i popadła w finansową ruinę. Była zmuszona rzucić naukę. Nie mogła już znieść swojego widoku w lustrze. Świadomość, że sama doprowadziła się do takiego stanu, nie pomagała. W końcu nabrała odwagi i postanowiła postarać się o refundację zabiegu zmniejszenia żołądka.

Droga do tego była jednak daleka. O zmaganiach dziewczyny czytaj na następnej stronie.

=”font-weight: 400;”>By rząd zapłacił za jej operację, musiała ukończyć 13-miesięczne przygotowanie. Był to okres, w którym jej sposób żywienia, wielkość i jakość spożywanych porcji jedzenia były kontrolowane. Kayla prowadziła szczegółowy dziennik w którym zapisywała kalorie. Regularnie ćwiczyła, a o rezultatach diety i treningów informowała opiekujących się nią lekarzy z dietetykiem na czele. Musiała udowodnić, że może trzymać się diety. Całkowicie zmieniła swoje życie. 

8 lutego 2016 r. została poddana zabiegowi. Jej waga spadła o ponad 84 kg! Dziewczyna nie mogła w to uwierzyć. Wkrótce jednak okazało się, że Kayla ma znacznie większy problem. Wraz z fałdkami tłuszczu nie zniknęły fałdy skóry. Zwisające, nagromadzone “skrzydła” niepotrzebnej już skóry zaczęły utrudniać życie kobiety.

Nawet wtedy Kayla się nie poddała. Zrobiła coś, co wymagało od niej wielkiej odwagi. Co? Dowiesz się przechodząc na następną stronę. 

=”font-weight: 400;”>Kayla znów musiała zawalczyć o siebie. W swojej desperacji zmusiła się do opublikowania intymnych zdjęć, na których, jak na dłoni widać, jak duży jest problem kobiety. Założyła również konto na portalu GoFoundMe, na którym można wpłacać darowizny na dowolny cel społeczny. O swojej historii napisała :“Moja skóra wymaga operacji. Jest to zabieg kosmetyczny, który nie podlega refundacji. Bardzo trudno mi sobie ze sobą poradzić. Wreszcie uwolniona od ogromnej wagi, wciąż jestem uwięziona we własnym ciele.” 

Fałdy skóry przypominają mi o bólu i cierpieniu, które przeszłam, by dojść do miejsca gdzie jestem. Wszelka intymność jest jest jeszcze trudniejsza, niż wcześniej. Mogę pomarzyć o ubraniu np. stroju kąpielowego. Zaczęłam oszczędzać, ale bez pomocy sama będę zbierać pieniądze na operację przez kolejne parędziesiąt lat. Zawsze starałam się jak mogłam być potrzebna innym ludziom. Teraz potrzebuję podobnej pomocy” – dodała kobieta. 

Na jej apel odpowiedziała już ponad setka darczyńców. Kobieta uzbierała do tej pory ponad 3 tys. dolarów.

Mamy nadzieję, że ludzie przejmą się historią dziewczyny i pomogą. Potrzeba było dużej odwagi by wyjść ze swoim problemem do innych, narażając się na kpiny i negatywne komentarze. Brawa dla tej pani! Oby udało się jej uzbierać potrzebną kwotę.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply