Był zszokowany, gdy zdał sobie sprawę, że usiadł obok faceta, który wygląda zupełnie tak jak on! Niesamowite!

Neil Douglas odbywał niedawno podróż z Londynu do Irlandii. Podczas zajmowania miejsc w samolocie poprosił mężczyznę siedzącego obok, aby się trochę przesunął. Gdy zobaczył jego twarz, nie mógł uwierzyć własnym oczom.

Brodaty, rudowłosy człowiek wyglądał zupełnie tak jak on. Mężczyźni zrobili sobie wspólne zdjęcie i zamieścili je na Twitterze. W krótkim czasie obejrzało je kilka tysięcy osób. Gdy dotarli na miejsce, postanowili zarezerwować pokoje w tym samym hotelu i udać się na piwo :).

1

2 3Podobna sytuacja mała miejsce kilka tygodni temu w Niemczech. Dwie niemal identyczne dziewczyny spotkały się na uczelni. Ciara Murphy pochodzi z Wexford (Irlandia) zaś jej „bliźniacza siostra” mieszka w Cordelia (Wielka Brytania). Poznały się podczas studiów. Gdy jedna z dziewczyn wyszła z sali, by kupić napój, studenci zaczęli ją wypytywać o jej siostrę bliźniaczkę. Dziewczyna była w szoku! Postanowiła odnaleźć swojego sobowtóra na Facebooku. Dziś dziewczyny są najlepszymi przyjaciółkami.

Naukowcy obliczyli, że każdy człowiek ma około siedmiu sobowtórów rozsianych po całym świecie. Podobno wystarczy ich tylko dobrze poszukać :).

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : www.mirror.co.uk

Reply