Młodzi Rosjanie wpadli na świetny pomysł, jak umilić kierowcom stanie w korkach i dali koncert wprost z bagażnika!

Nikt nie lubi stania w korkach, ponieważ jest to strata czasu. Poruszanie się w żółwim tempie nie tylko jest męczące dla kierowcy, ale przyczynia się także do zwiększenia ilości spalin w atmosferze. Niestety, przeciętny kierowca nie ma wpływu na rozwiązania drogowe w swoim mieście, ale narzekanie nic nie zmienia. 

Zamiast marudzić, że korek ciągnie się w nieskończoność, a stanie w nim zajmie kilkadziesiąt minut, można spróbować znaleźć sposób, który umili przymusowe czekanie w samochodzie. Jedni oddają się zadumie, drudzy sięgają po telefon, zaś jeszcze inni wykorzystują te chwile bezczynności, by coś zjeść. Kreatywnością w stosunku do korkowej nudy wykazało się dwóch chłopców z Rosji, którzy na środku drogi otworzyli bagażnik i dali mini koncert.


Muzyka łagodzi obyczaje, co na drodze może być bardzo przydatne.

koncert-1


Kierowcy przy dźwiękach gitary elektrycznej mogli choć na chwilę zapomnieć o drogowych uciążliwościach. Jak się okazało, muzykowanie w bagażniku było trafionym pomysłem, ponieważ większość kierowców była zachwycona śpiewaną piosenką. Ludzie uśmiechali się, pozdrawiali muzyków i nagrywali filmy na telefony komórkowe. Zachowanie chłopców jest przykładem, że czasem nie wiele trzeba, by uczynić szarą rzeczywistość choć trochę weselszą.

A Wy jak umilacie sobie czas stania w korkach?

Pomysł warty naśladowania, ale pod warunkiem, że macie tak dobry wokal jak ten chłopak.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply