Kot wyspecjalizowany w kradzieży męskiej bielizny został złapany na gorącym uczynku

Kotka tonkijska o imieniu Brigit ma sześć lat i jest nocnym łowcą specjalizującym się w porywaniu męskich majtek, koszul i skarpetek. Jej właścicielka — Sarah Nathan ma z nią urwanie głowy. Gdy przeprowadzili się do dzielnicy George St w Hamilton (Nowa Zelandia) wydawało się, że przestanie wreszcie kraść, ale nic podobnego. Chytra Brigit wyruszała co noc na złodziejskie eskapady.

Na początku przestała kraść, ale teraz się zadomowiła i znowu to robi — wyjaśnia Sarah.

1


Na początku zabierała wszystko, co znalazła, później bardziej wyrobiła sobie gusta. Zaczęła znosić wyłącznie męską bieliznę i chować ją różnych miejscach lub przynosić do domu jako prezent. Któregoś dnia Sarah zrobiła z tym porządek i pozbierała wszystkie trofea. Postanowiła zwrócić je sąsiadom. Napisała ogłoszenie w lokalnej gazecie na Facebooku i Reddicie:

Zgubiłeś bieliznę? Odkryliśmy, że nasz kot ukradł ogromną liczbę męskich gatek i skarpet. Mieszkamy w George St. Jeśli jesteś wśród poszkodowanych, bardzo przepraszamy. Mamy twoją zgubę i możemy ją oddać. Zapewne ucieszysz się, wiedząc, że niedługo się wyprowadzamy…

2

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : imgur.com

Reply