Kręcone rzęsy zdobywają turbo popularność w mediach społecznościowych! Czy będą makijażowym trendem na 2019 rok?

W dzisiejszych czasach najnowsze trendy modowe czy makijażowi czerpie się głównie z portali społecznościowych.

Kreują je gwiazdy, celebryci, blogerki oraz zwykli ludzie, którzy wpadają na genialne lub nieco szalone pomysły. Było już tęczowe owłosienie pod pachami, brwi na kształt logo McDonalda czy przedłużone włosy z nosa. Wszystkie pomysły wydają się szalone, jednak osoby, które zafundowały sobie tego typu urozmaicenia, zyskały popularność i rzesze naśladowczyń. Warto więc trochę poeksperymentować i zaszaleć z wizerunkiem.

Ostatnio modne stało się eksperymentowanie z rzęsami. Chodzi dokładnie o kręcone rzęsy! Tak, dobrze przeczytaliście. Dziewczyny kręcą sobie naturalne rzęsy lub doczepiają coś na kształt kręconych kędziorków, co wygląda dość śmiesznie a dla niektórych obrzydliwie. Zdjęcie kręconych rzęs pojawiło się niedawno na Facebooku i wzbudziło gigantyczne zainteresowanie. Niektórzy byli nim zachwyceni, inni uważali, że trendy w makijażu poszły za daleko.

Śmiali się z najnowszego pomysłu, a najbardziej złośliwi twierdzili, że rzęsy przypominają włosy łonowe. Zaczęto poszukiwać osoby, która zamieściła fotografię. Okazało się, że po raz pierwszy opublikowała ją wizażystka Sofie Peterson na swoim Instagramie. Kobieta znana jest z niecodziennego podejścia do makijażu i życia. Wymyśliła kręcone rzęsy jako ukłon w stronę dojrzewania. W lutym opublikowała mniej rzucającą się w oczy wersje kręconych rzęs i zażartowała, że wreszcie przydała się jej do czegoś lokówka.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply