Lady Gaga wreszcie przyznała się do swojej choroby! Wzruszający list wyjaśnia wszystko

Lady Gaga to kontrowersyjna artystka znana niemal na całym świecie.

Ostatnio stało się znów o niej głośno za sprawą zagrania głównej roli w filmie Bradleya Coppera Narodziny gwiazdy oraz wdania się w romans z Coopperem, który podobno dla niej rozstał się z supermodelką Iriną Shayk. Na tegorocznym rozdaniu Oscarów, Gaga zdobyła statuetkę za najlepszą piosenką, a przebój Shallow grany był we wszystkich rozgłośniach radiowych.

Wiemy o niej tyle, że jest szalona, zdeterminowana, utalentowana i kontrowersyjna. Kilka lat temu przyznała, że żyje z poważną chorobą, która czasem utrudnia jej normalne funkcjonowanie. W liście otwartym na stronie fundacji „Born This Way” podzieliła się traumatycznymi zdarzeniami ze swojej młodości. W wieku 19 lat została zgwałcona. To traumatyczne zdarzenie stało się przyczyną jej problemów psychicznych. Udzieliła wywiadu serwisowi Today i wyznała, że usilnie szuka sposobu na powrót do zdrowia psychicznego.

Doszłam do wniosku, że bycie dobrym to najlepszy sposób — wyznała.

Zastanawiałam się bardzo długo kiedy, jak i czy na pewno mam opowiedzieć o swojej chorobie. O tym, że cierpię na zespół stresu pourazowego. Po pięciu latach walki z bólem czuje się na siłach, żeby opowiedzieć wam o tym. Z chorobami psychicznymi łączy się wstyd, ale dla każdego jest nadzieja na lepsze. Regulacja systemu nerwowego jest dla mnie codziennym wysiłkiem. Mam problem, gdy obcy ludzie mnie dotykają. Nie robią tego, żeby mnie skrzywdzić. Po prostu chcą okazać entuzjazm dla mojej muzyki.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply