O takim lustrze marzy każda kobieta!

Takie rzeczy tylko w Japonii. Ile razy rano nie wiedziałaś co na siebie włożyć, czy jakiś ciuch pasuje do okazji. A kolejki w sklepie? Chcesz szybko przymierzyć nową spódniczkę, a tu kolejka i wszyscy przed tobą mają naręcza cuchów. Kto tego nie zna. Jednak jest nadzieja, że wkrótce przymierzalnie nie będą już tak oblegane. Wszystko za sprawą magicznego lustra!

Bez ściągania i ubierania można w nim przymierzyć wszystkie oferowane przez sklep kreacje. Sposób jest o wiele szybszy niż tradycyjne mierzenie i zdecydowanie bardziej wygodny. Lustro można tak zaprogramować, że będą się tam wyświetlać dostępne ciuchy, a ruch ręką wystarczy by zmienić je na sobie. Genialne!


główne

Sądzę, że technika zostanie jeszcze bardziej dopracowana, tak żeby nie trzeba było paradować przed wszystkimi w samej bieliźnie. Osobiście sądzę, że to bardzo dobry pomysł. Z pewnością, skróca się kolejki do przymierzalni. Oczywiście ta technologia będzie musiała jeszcze chwilę poczekać, przynajmniej w mniej rozwiniętych krajach. Japonia jak zwykle w przypadku nowych technologii jest na pierwszym miejscu.

Kto by nie chciał mieć takiego cacka w domu ;)

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply