Idzie lato, a z nim prawdziwy hit mody! Make up nóg. Przekonaj się, jak łatwo oszukać wzrok

Ładne, zgrabne nogi są atutem każdej kobiety i przyciągają uwagę mężczyzn, warto zatem sprawić, by były piękne i ponętne.

Wzrok łatwo oszukać i warto z tego korzystać, jak to robią wszelkiego typu gwiazdy. Mają one sztab ludzi, którzy dbają, by na każde wyjście olśniewały. Jednak kiedy widzi się je na co dzień, często trudno je rozpoznać. Dlaczego? Ponieważ większość wizerunku to pozory, dobrze wykonana praca stylistów i makijażystów. I nie chodzi tylko o twarz. Teraz make up nakłada się na każdą partię ciała.

 

Modelowanie twarzy za pomocą różnych odcieni pudru, które nakłada się w odpowiednich miejscach jest znane. Podobnie można wymodelować biust, mięśnie na brzuchu i jak się okazuje nogi. Celulit, obwisłe kolana, żyły – wszystko to można zamaskować odpowiednią ilością podkładu. Wiele kobiet wstydzi się swoich nóg i rezygnuje z wkładania krótkich spódnic i szortów bardzo szybko, a nie słusznie.

 

Ciało z wiekiem się zmienia, można oczywiście procesy starzenia powstrzymywać ćwiczeniami i dieta, ale mała pomoc pędzla też nie zaszkodzi. W końcu, jeśli mamy możliwość to dlaczego z niej nie skorzystać. a oto wskazówki, w jaki sposób poprawić wygląd nóg za pomocą tricków, z jakich korzysta każda gwiazda.

 

Zmęczone nogi z plamami

Sposób na takie nogi jest prosty, wystarczy je rozświetlić. Jasnym podkładem wyznaczyć jaśniejszą linię biegnącą przez przez uda, kolana i golenie, aż do stóp. Taki prosty trik ukryje wszystkie plany i kłopoty, a jasny odcień rozświetlacza doda nogom lekkości i młodzieńczego blasku.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : dailymail.co.uk

Reply