Małżeństwo rozpadło się po 12 latach. Zaraz po tym, jak mąż wyszedł spod prysznica

Czasami okazuje się, że w ogóle nie znamy swego partnera. 

Niby mieszkamy razem i łączy nas miłość, dzieci, a nawet kredyt hipoteczny, a jednak okazuje się, że coś przegapiliśmy. Latami może umykać nam coś ważnego. Jakaś tajemnica, sekret, który wydaje się przypadkiem, czasami w bardzo dziwnych okolicznościach. Niekiedy zwyczajnie w trakcie jakiejś kłótni wymykają się słowa, które przelewają szalę goryczy. Czasem też nie wiemy, z kim mamy do czynienia, póki okoliczności nie zmuszą partnera do odkrycia prawdziwego oblicza. 

Małżeństwo rozpadło się po 12 latach. Zaraz po tym, jak mąż wyszedł spod prysznica

Z rodziną Jennifer i Toma wszystko było pozornie w porządku. Kochali się i mieli dwójkę dzieci. Nie szczędzili sobie drobnych czułości. Wspólne prysznice były dla małżeństwa okazją do okazania sobie bliskości, przyjemnymi chwilami razem. Mogli wtedy zapomnieć o otaczającym ich świecie, być tylko ze sobą. Tego dnia też poszli razem pod prysznic. Jednak wyszli z niego już osobno. Jennifer sprzedała mężowi jakąś wymówkę i wyszła z łazienki chwilę wcześniej. Gdy mąż dołączył do niej 10 minut później, dowiedział się, że już nie są razem i może za to podziękować tylko sobie. 

Żona oczywiście poinformowała ją, co skłoniło ją do odejścia i nie zapomniała też napisać o tym w internecie. Jej otwarty list robi wrażenie i odkrywa wszystkie karty. Znajdziecie go stronę dalej. 

Czytaj dalej na następnej stronie. 

Małżeństwo rozpadło się po 12 latach. Zaraz po tym, jak mąż wyszedł spod prysznica
Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.Reply