Mężczyzna zastał swoją żonę z kimś w łóżku i nie potrafił nic zrobić!

Zaufanie dla partnera to najważniejsza rzecz, która buduje i cementuje związek. Bez niego nie można mówić, o normalnym życiu, bo kiedy wkradnie się w związek podejrzliwość i brak szczerości, trudno uratować taki związek. 

Obecnie wielu ludzi nie docenia, jak ważny jest związek i jak  wiele pracy wymaga. Łatwo przyszło, łatwo poszło. Jednak czy warto? Pewien mężczyzna umieścił w Internecie list i zdjęcie, na którym widać jak przyłapał żonę z kimś w łóżku!

woman-sleeping-in-bed-uid-1


Nigdy nie sądziłem, że to mi się przydarzy. Oczywiście, każdy myśli, że to przydarza się innym, ale nie mi. Jednak życie przynosi nam zaskakujące i smutne doświadczenia. 

Moja żona miała urlop, dzieci były u dziadków. Ja byłem na delegacji, ale udało mi się wszystko szybko załatwić więc postanowiłem wcześniej wrócić do domu. Wszedłem do domu, potem do sypialni, miałem ochotę chwilę się zdrzemnąć po podróży. W łóżku leżała żona i to nie sama! Spali mocno przytuleni do siebie, moje przybycie ich nie obudziło. Pięć lat małżeństwa, a on tak szybko zajął moje miejsce, to złamało mi serce, poczułem się niepotrzebny. 

No cóż, kto ma kota sam zrozumie!

1


Na szczęście chodziło o zwierzaka :D A wam kto kradnie miejsce w łóżku?

psychologytoday.com

160277-164688

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : brightside.me

Reply