Pierwsze, co zobaczysz na zdjęciu wskaże, jak bardzo zrównoważoną osobą jesteś

Znalezienie równowagi między świadomością a emocjami nie jest łatwe.

Każdy człowiek jest inaczej ukształtowany, bo wpłynęły na niego różne czynniki. Od dziecka kształtuje się ludzki świat emocji, wrażliwości i sposobu spostrzegania i reagowania na otaczający go świat. Wiele z tego, co człowiek w sobie tłumi, zdradza podświadomość i pierwsze wybory, jakich dokonuje.

Pierwszy wybór jest bardzo ważny w kontekście badań nad ludzką psychiką. Nim racjonalne myślenie, schematy czy stereotypy narzucą swoje skojarzenia, to pierwsze spostrzeżenie jest często najwierniejsze, bo zdradza najwięcej. Zrównoważenie racjonalnego myślenia i emocji nie jest łatwe, ale jest kluczem do równowagi i szczęśliwego życia. By to osiągnąć, warto poznać siebie, swoje motywacje i strachy.

Pierwsze co zobaczysz na zdjęciu, wskaże, jak zrównoważony jesteś

Zobacz na obrazek i pomyśl, co pierwsze wpadło ci w oko.

Smok/wąż

Jeśli na pierwszy rzut oka zauważyłeś smoka czy węża oznacza to, że jesteś osobą zrównoważoną. Jednak masz tendencje do pracoholizmu, poświęcania wszystkiego i rezygnowania z własnych przyjemności. Ostrożnie dobierasz słowa, nie lubisz konfliktów. Cierpliwość i rozwaga zawsze ci towarzyszą. Nie pozwalasz sobie na pochopne decyzje, bo zawsze wolisz przemyśleć, jakie konsekwencje mogą one mieć.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply