Nastolatka zginęła, ratując życie chłopaka. Pewnie nie wiedziała, że spełni swój plan z dzieciństwa…

Dziewczyna ratując życie przyjaciela, nawet nie wiedziała, że wypełnia tym postanowienie z dzieciństwa! Jednak zacznijmy od początku. Rebecca wracała z przyjacielem z pokazu sztucznych ogni, przechodzili przez ulicę, kiedy szybko nadjechał samochód. Rebecca bez chwili zastanowienia wypchnęła przyjaciela spod kół, ocalając jego życie. Niestety nastolatka zginęła na miejscu. 

„Nie jestem zaskoczony tym, że go uratowała. To zawsze była błyskotliwa i mądra dziewczyna” powiedział przyjaciel obojga nastolatków.

1


Właśnie ukończyła liceum i wybierała się na studia. Działała w organizacjach, słowem żyła dobrym, pełnym życiem. Które zostało brutalnie przerwane.

2


Kiedy siostry i kuzynki dziewczyny siedziały w jej pokoju, znalazły coś niesamowitego. Notatkę, którą Rebecca napisała w grudniu 2012 roku:

Droga ja, zgadują, że jestem teraz starsza ( wow to nie jest fajne. Nie jestem fajna… ups) Jednak, cześć.
Jestem w drugiej klasie. Mam 158 cm i ważę 36 kilo. Może urosnę jeszcze trochę przez następne dwa lata…
Nie mam jeszcze chłopaka, smutne. Mam nadzieję, że w ostatniej klasie będę miała słodkiego (Nie jestem płytka, ale powinien być słodki… dodatkowo). Chcę iść do college w mieście, może pójdę do Fordham albo Boston Collage. 

Do zrobienia przed śmiercią: Całować się w deszczu, lecieć do Hiszpanii, Ocalić życie.

Tak, nie wiem, co chcę zrobić przed śmiercią. Moimi przyjaciółmi są teraz Sammy, Jess, Emily, Drew, Lauren, Emma, Andrea and Katie. Moimi najlepszymi przyjaciółmi poza szkołą są Molly, Devrie and Anna. Kocham grać i zespół siatkówki. Naprawdę chcę wystąpić w szkolnym musicalu. Albo uzyskać przewagę w grze. Cóż, to było zadanie domowe i robię je dzień… ups. Może z czasem przestanę zwlekać HAHAHA. Oby tak się stało. Pa ja! Pozdrawiam, Rebecca z przeszłości.

3

 


W 2012 była z rodziną w Hiszpanii i całowała się z chłopakiem w deszczu. Za ostatnie postanowienie zapłaciła najwyższą cenę.

4

Jej rodzina jest bardzo z niej dumna, będzie zawsze żyć w jej wspomnieniach.

Śmierć osoby tak pełnej życia i w młodym wieku jest zawsze smutna i prowadzi do pytań o sens życia. Jednak Rebecca zginęła, by ratować ważną dla niej osobę. To bezcenne.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.


źródło : facebook.com


Reply