10-letnia Anna Christine ma tak głęboki, dojrzały i mocny wokal, że profesjonalne piosenkarki skręca z zazdrości

Niegdyś dzieci w wieku 10 lat śpiewały piosenki dla dzieci czy przeboje z bajek, ale dziś chętniej sięgają po repertuar dorosłych. Zazwyczaj trudno jest im choćby zbliżyć się do oryginału, ale zdarzają się wyjątki. 

Anna Christine ma 10 lat i jest odważną dziewczynką, ponieważ zdecydowała się przyjść do programu „Mam talent”. Od razu też postanowiła rzucić się na głęboką wodę i zaprezentowała trudną piosenkę, która wymaga od wokalisty dojrzałości emocjonalnej i umiejętności. Anna Christine zdecydowała się na utwór formacji Animals pod tytułem House of the Rising Sun. Dziewczynka siadła do pianina, zaczęła grać i…


anna-christine-and-her-unique-voice-p


Już po pierwszej wyśpiewanej linijce jurorzy mieli pewność: ten talent to prawdziwa perła! 10-latka ma niezwykle mocny i głęboki głos, z tkwiącą w nim nostalgią. Śpiewała wyraźnie, panowała nad każdym dźwiękiem i sztucznie nie siliła się na wokalne popisy, czym ujęła widownię.

Skala niektórych talentów zdaje się być nieograniczona

anna-christine-and-her-unique-voice-1


Jej interpretacja piosenki  pokazała, że nawet tak stary i uznany przebój może dobrze brzmieć w innej aranżacji. Wróżymy jej wielką karierę i mamy nadzieję, że nie wpadnie w szpony show biznesu i nie skończy jak Miley Cyrus, która też swoją wokalną karierę zaczynała jako dziecko.

Ten występ godny jest uwagi

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply