Facet przyznał się, że nosi majtki swojej żony! Zebrał za to od internautów mnóstwo pochwał

Niektóre szczere wyznania ludzi tak przypadają do gustów internautów, że słowa, które udostępnili w zaledwie kilka godzin, stają się hitem internetu!

Są komentowane i udostępniane setki razy a osoba, która je napisała, staje się bardziej lubiana, szanowana i rozpoznawalna. Szczególnie jeśli wpis dotyczy kogoś znanego. Słowa pochodzące z głębi serca zawsze mają mocny wydźwięk i szybko trafiają w gusta odbiorców.

Filipiński celebryta Nico Bolzico zyskał ogromny rozgłos po opublikowaniu pewnego szczerego wpisu w mediach społecznościowych. Odniósł się w nim do swojej żony, aktorki Solenn Heussaff. Mężczyzna przyjął, że jego ukochana nosi jego ubrania, a on czasem wkłada jej majtki! Napisał to, aby zwrócić uwagę społeczeństwa na jedną ważną kwestię. Chyba mu się udało, bo celne słowa Nico stały się rozeszły się wirusowo!

Oto co dokładnie napisał Nico:

Ona zakłada moją koszulę do łóżka, nosi moją kurtkę, kiedy jest zimno, a ja czasem zakładam jej bokserki… Buuuuuuu, wkładam jej majtki i nagle „przekraczam” swoje granice!

Lekcja jest taka, że cokolwiek jest ich, jest ich, a cokolwiek jest nasze, jest również ich! To może brzmieć jak banał, ale tak powinno być. Dlaczego? Jest wiele powodów! Nasze panie noszą dzieci przez 9 miesięcy, rodzą. Niektórzy mężczyźni nie są w stanie za jednym razem zanieść wszystkich toreb z zakupami, tylko muszą chodzić po kilka razy. Nie sądzę, abyśmy byli wystarczająco silni, by rodzić!

Przejdź na kolejna stronę, aby przeczytać resztę wypowiedzi!

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply