Dzięki występowi w telewizji życie Gemmy całkowicie się zmieniło. Zobaczcie, jaki prezent dostała od twórców programu

Różnorodność programów telewizyjnych jest ogromna. Dużą popularnością cieszą się formaty typu talk show, do których zapraszani są „zwykli ludzie” posiadający określone problemy. Oczywiście największe powodzenie mają tematy związane negatywnymi emocjami. 

The Jeremy Kyle Show to program produkcji brytyjskiej, w którym tytułowy prowadzący zaprasza do studia nikomu nieznane osoby i omawia ich życiowe problemy: romanse, nałogi, kłopoty z tożsamością i akceptacją czy sekrety ukrywane od lat. Goście często bardzo silnie przeżywają to, co się dzieje, gdyż format zakłada ich konfrontacje z drugą stroną, którą dotyczy problem lub konflikt. Kyle jest krytykowany za program, ponieważ zarzuca mu się żerowanie na ludzkich tragediach i sprzedawanie ich. Jednak każdy medal ma dwie strony…


Program The Jeremy Kyle Show porównywany jest z amerykańską produkcją The Jerry Springer Show.

zeby 1


W telewizji widać tylko krótki wycinek tego, co tak naprawdę odbywa się w studio nagraniowym i wokół całego programu. Jego twórcy często pomagają uczestnikom show zmienić swoje życie, np. kontaktują ich ze specjalistami od terapii uzależnień. Jedną z osób, której pomógł The Jeremy Kyle Show była Gemma, która zmagała się z nietypowym problem, który rujnował jej życie.

Wizyta u Jeremy’ego była dla Gemmy początkiem zmian.

zeby-2


Największym kłopotem Gemmy są zęby. Kobieta ma zniszczone i wstające uzębienie, które istotnie ją szpeci.  Ma to ogromny wpływ na jej życie ponieważ jest atakowana  lub wyśmiewana przez inne osoby, zarówno w internecie, jak i podczas kontaktów na żywo. Doprowadziło to do jej załamania nerwowego. Kres udręce Gemmy położyli właśnie producenci show, którzy zapłacili za jej leczenie w klinice dentystycznej.

Uczestniczka show była szykanowana przez swój wygląd.

zeby-3

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply