Cieszycie się z końca zimy, bo nie musicie więcej odśnieżać? Waszej radości nie podzielają miłośnicy białego puchu i szufli, czyli psy

Życie z psem to pasmo niespodzianek i zabawnych sytuacji. Czworonogi potrafią bardzo różnie interpretować codzienne czynności, jakie wykonują ludzie i różnie się do nich odnosić. Większość psów nie przejdzie obojętnie obok swojego pana, który odśnieża chodnik czy podwórze.

Psy to dość uczynne zwierzęta, które chętnie podadzą pomocną łapę. Szczególnie upodobały sobie wspieranie działań zmierzających do usunięcia zbędnego śniegu. Niestety nie wszystkim pupilom to wychodzi, a wtedy właściciele nie tylko muszą zmagać się ze zwałami śniegu, ale jeszcze z psem, który szaleje wokół. Nie mniej jednak obecność psa ubarwia tą żmudną i nudną czynność, na którą wszyscy narzekamy. Jeśli więc nie lubicie odśnieżać to kupcie sobie psa, a Wasze życie w tym względzie na pewno się odmieni.


Opady śniegu dla jednych są zwiastunem pracy, a dla innych zabawy.

pies-1


W kalendarzu zagościła już wiosna, ale nigdy nic nie wiadomo i zimna może zaskoczyć nagłym powrotem, dlatego od początku października do końca kwietnia, należy być przygotowanym na konieczność odśnieżania. Psy są na to na pewno gotowe, a poniżej prezentujemy kompilację filmików z pomocnymi zimą czworonogami.

Tytuł pomocnika roku dostaje pies występujący od 39 sekundy.

 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply