Stare T-shirty zalegają wam w szafach? Wystarczą tylko nożyczki, a możecie w prosty sposób nadać im nowy wygląd

Wszystkie ubrania się kiedyś zużywają, więc nikt nie będzie mógł nosić swojego ukochanego podkoszulka wiecznie. Co zrobić z koszulkami, które już straciły swój blask albo ich krój wyszedł z mody? Zamiast je wyrzucać można kreatywnie przerobić, zmieniając ich formę, tak aby nabrały nowego charakteru. 

Nie trzeba mieć maszyny do szycia czy dużych umiejętności krawieckich, by zamienić zwykły T-shirt w ciekawą bluzkę na lato, idealną na basen czy plażę. Trzeba za to mieć czas i chęci, by pobawić się w zaprojektowanie i wykonanie nowego ubioru. Najlepiej zacząć od przeróbek wymagających użycia jedynie nożyczek, ponieważ zaledwie przy ich pomocy można stworzyć oryginalne i unikalne ubranie, którego nie zobaczymy na koleżance czy na żadnej innej kobiece na ulicy.


bluzka-pas


Własnoręcznie stworzona kreacja nie będzie miała blasku oskarowej sukni, ale spokojnie będzie można założyć ją na wiele okazji. Warto zwrócić uwagę, że bluzki czy sukienki dostępne w sklepach, też mają surowe wykończenia lub celowo są pozbawione obszyć, więc ich brak w naszym projekcie nie powinien stanowić najmniejszego problemu, a raczej wpasuje się w obecne trendy. Reasumując: tnijcie, wiążcie, zaplatajcie, przerabiajcie – dajcie się ponieść fantazji tworzenia.

Co zrobić, aby przerobić T-shirt na plażową bluzkę? Wystarczy obejrzeć poniższy filmik

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : virealno.com

Reply