Większość zna go z zabawnej reklamy, ale ten gość ma dużo więcej talentów, niż ruszanie mięśniami

Wiele osób jest znanych, z tego, że są znane, nie potrafią za wiele, ale Terry Crews do nich nie należy.

Dzięki, a czasem niestety przez internet poznajemy gwiazdy, których popularność zaskakuje. Fatalnie zaśpiewasz piosenkę? Odpowiesz dramatycznie źle an proste pytanie? Nie wiesz, czym jest Tamiza? Zamiast się wstydzić, po prostu otwórz kanał na portalach społecznościowych, pomogą jeszcze rozbierane zdjęcia i jesteś gwiazdą.

Takie gwiazdorstwo często traw krótko i zostaje równie szybko zapomniane, jak szybko wybuchło. Oczywiście nie można tylko narzekać, bo dzięki mediom czy YouTube świat poznał wiele wartościowych opinii, artystów czy innych ludzi, którzy potrafią i chcą nauczyć innych czegoś ciekawego. Wszystko zależy od tego, co samemu się szuka i chce oglądać.

Są gwiazdy – muzyki czy filmu, które są kochane ich sposób bycia, zachowanie czy nawet wpadki nikogo nie rażą. A są osoby, które często są atakowane i hejtowane w internecie. Dlaczego tak jest? Cóż zawsze tak było, popularność i sława, a to, czy ludzie kogoś lubią to zupełnie różne sprawy. Z pewnością liczy się dystans, naturalność i poczucie humoru danej gwiazdy.

Jednym z bardziej lubianych i to nie tylko w Stanach, ale i na świecie aktorów jest Terry Crews. Choć większej publiczności znany jest z szalonej reklamy kosmetyków dla mężczyzn to często gra w serialach, a zaczynał karierę jako futbolista. Jak się okazuje, ma wiele talentów i to zaskakujących każdego, kto tego osiłka będzie mierzył tylko miarą mięśni.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : boredpanda.com

Reply