Tej kobiecie należy się tytuł Super Mamy! Opieka nad trojaczkami to dla niej żaden problem

Dzieci są kochane i słodkie, ale potrafią też być bardzo kłopotliwe, o czym wie każda mama małego urwisa. Jeśli narzekacie na niesforność swojego dziecka, to pomyślicie, co by było, gdyby Wasze problemy mnożyły się razy trzy…

Jeśli komuś się wydaje, że siedzenie w domu z dziećmi to relaks, to grubo się myli. Przy małym dziecku należy mieć oczy dookoła głowy, wytężoną czujność i niespożyte pokłady energii. Doskonale wie o tym Corrie Whyte, matka czwórki dzieci. Najstarsze z nich to dwuletnia córka Emily, a młodsze rodzeństwo stanowią trojaczki: Jackson, Levi i Oliwia. Przy takiej gromadce kobieta musiała do perfekcji opanować zarządzenie czasem, by zdążyć odpowiednio zająć się każdym dzieckiem. Jej poziom jest mistrzowski, w związku z  tym postanowiła pochwalić się swoimi rodzicielskimi sukcesami w sieci.


Opieka nad tak liczną gromadką to nie lada wyzwanie.

dzieci-1


Corrie założyła stronę na portalu społecznościowym o tytule „Baby Gang”, gdzie opisuje swoje życie i zmagania przy gromadce dzieci. Umieszcza filmy oraz zdjęcia pokazujące, jak radzi sobie z obowiązkami domowymi i rodzicielskimi oraz jakie przyjmuje patenty, by wszystko szło sprawnie. Film, na którym pokazuje, jak skutecznie i szybko przewinąć ośmiomiesięczne trojaczki oraz starsze dziecko, podbił Internet i ma ponad 72 miliony odsłon na Facebooku. Niewątpliwe Corrie jest mistrzynią w swoim fachu zawodowej matki i stanowi wzór dla wielu kobiet. Nie tylko dlatego, że dobrze opiekuje się dziećmi, ale również dlatego, że potrafi się tym cieszyć i inspirować innych, nie zważając na trudy dnia codziennego.

Przewijanie dzieci, wersja master.

 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply