Co przyniesie 2018 rok zodiakalnym Skorpionom? Sprawdźcie ten niezawodny horoskop i odkryjcie tajemnicę swojej przyszłości już dziś

Lipiec

Skorpiony w lipcu nadal będą odczuwać spadek formy, ale powinny zacząć działać i skupić się na wzmocnieniu organizmu. W pracy wiele kryzysowych sytuacji zostanie pomyślnie rozwiązanych, a szef doceni udział skorpionów we wprowadzaniu zmian.  W życiu uczuciowym kłopoty – partnerzy skorpionów poczują się zaniedbywani.

 

Sierpień

W sierpniu skorpiony powinny mieć oczy i uszy szeroko otwarte, ponieważ otrzymają wiele cennych rad od życzliwych ludzi. Warto je wziąć pod uwagę, zwłaszcza w inwestycjach finansowych. Pod koniec miesiąca samotne skorpiony mogą spotkać swoją drugą połówkę, ale powinny działać rozważnie, by zapalczywość nie popsuła ich planów. Skorpiony muszą także w sierpniu uważać na swoje przyjaźnie, bo brak cierpliwości i zrozumienia, może zakończyć cenną relację.

Wrzesień

Wrzesień przyniesie nowe znajomości, które będą miały szanse przetrwać lata. Skorpiony będą emanować wewnętrzną siłą, a ich urok osobisty oczaruje wiele osób.  Początek roku szkolnego to też doskonały miesiąc na oświadczyny. Skorpiony w związkach powinny zaś uważać, by nie wplątać się w romans.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : horoskop.sennik.biz

Reply