Milioner pozbył się żony, gdy odkrył, że dzieci, które wychowywał przez lata, nie są jego!

Relacja rodzica ze swoimi dziećmi to przepiękna więź, której nie da się łatwo złamać.

To nie tylko przywiązanie, ale też bezwarunkowa miłość, wypracowywana przez lata. Mimo że dzieci często są nieznośne i sprawiają kłopoty, nie da się ich nie kochać. Przeważnie wybacza się im wszelakie przewinienia i przytula do serca, zapominając o błędach, jakie popełniły.

Richard Mason był szczęśliwym ojcem i mężem, aż pewnego dnia jego świat się zawalił. Trzy lata temu zdiagnozowano u niego mukowiscydozę, ale jak zapewnia, nie to było najgorsze. Lekarze przeprowadzili szereg szczegółowych badań i odkryli coś, co całkowicie zmieniło jego życie. Okazało się, że Pan Mason od urodzenia jest niepłodny! Mężczyzna bardzo się zdziwił, bo już był ojcem trzech synów.

Przeprowadził poważną rozmowę z żoną, a później zdecydował się na testy DNA. Wyniki okazały się druzgocące. Wykazały, że nie jest biologicznym ojcem żadnego dziecka. Do tej pory wraz z żoną Kate wychowywał 23-letniego syna i 19-letnich bliźniaków. 55-letni współzałożyciel MoneySupermarket.com podejrzewa, że prawdziwym ojcem chłopców jest człowiek, z którym Kate miała romans przez jakiś czas w latach 90.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply