11-latka włożyła rolki i pokazała takie show, że szczęka opada!

Jazda na rolkach wydaje się prosta, lecz każdy, kto włożył je pierwszy raz na nogi wie, że w najlepszym wypadku to można porządnie się obić. 4 małe kółka przytwierdzone do nóg nie są łatwe do opanowania, ale kiedy się to uda satysfakcja gwarantowana. A wiadomo im więcej umiesz tym próbujesz trudniejszych rzeczy. Prosta jazda do przodu i hamowanie już nie wystarczają.

O tym, że na rolkach można nie tylko skakać po rampach przekonuje nas młodziutka 11-letnia Sofia Bogdanova z Moskwy, która wręcz hipnotyzuje swoimi wyczynami na rolkach.  To coś innego, nie tylko wyskoki, ale płynny taniec, delikatny i pełen niesamowitych figur.sofia

 

Opanowanie dziewczynki podczas występu jest niesamowite, wie, że nie może sobie pozwolić na żaden błąd. Sunie między przeszkodami, za każdym razem inaczej. Chwilami to, co robi wydaje się niemożliwe. Sofia płynie, nie zaś się porusza. Popisy, jakie pokazuje są częścią konkursu dla ludzi uprawiających slalom skating. To niesamowite, co ona potrafi! Zobaczcie sami!

Szczęka opada, a na jej profilu można zobaczyć więcej niesamowitych wyczynów!

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply