Sposób w jaki trzymamy telefon komórkowy nie jest przypadkowy. Sprawdźcie, co psychologowie potrafią wyczytać z ułożenia dłoni na aparacie 

B: telefon trzymany jest w obu dłoniach i obsługiwany jednym kciukiem

Jesteś typem człowieka, który pragnie uwagi i troski. Masz w sobie dużo obaw i często ukrywasz przed światem swe prawdziwe uczucia. Strach przed zranieniem już niejednokrotnie pozbawił Cię szansy na przeżycie czegoś niezwykłego, dlatego postaraj się bardziej otworzyć na świat i nie bój się zaufać ludziom.

 

C: telefon trzymany jest w obu dłoniach i obsługiwany dwoma kciukami 

Jesteś osobą bardzo emocjonalną, która nie potrafi zapanować nad uczuciami. Łatwo się wzruszasz i wszystko przyjmujesz do siebie. Prawdziwe szczęście i ukojenie może Ci dać tylko harmonijny związek z bardzo opiekuńczym partnerem. Kiedy Twoje życie emocjonalnie uspokaja się, wstępują w Ciebie nowe siły i zaskakujesz wszystkich swą odwagą i kreatywnością.

 

D: telefon trzymany jest w jednej ręce i obsługiwany palcem wskazującym drugiej ręki

Jesteś osobą spokojną i zrównoważoną, która gotowa jest poświęcić wszystko dla dobra innych. Nie lubisz tłumów i preferujesz spokojne rozrywki w kameralnym towarzystwie. Ludzie najbardziej cenią w Tobie lojalność i oddanie w przyjaźni, a także to, że bardzo łatwo wybaczasz.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : pozitivno.me


Reply